+48 68 470 72 50

Facebook LinkedIn Youtube

:( Twój koszyk jest pusty...

Zobacz nasze
PROMOCJE!

Zapisz się na nasz newsletter! Nie przegap żadnych promocji!

Informacje o nowych produktach i promocjach prosto na Twój email!

Techbud » Kontakt

Formularz kontaktowy

Kontakt

Techbud

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra
tel.  +48 68 470 72 50
fax. +48 68 470 72 51
techbud@techbud.eu

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30 

 

Akceptacja kart płatniczych i kredytowych

 

DZIAŁ HANDLOWY
sprzedaż maszyn i urządzeń budowlanych
handlowy@techbud.eu

Jacek Kowalewski - Kierownik Działu Handlowego
tel. +48 68 470 72 59
tel. kom. 785 400 003
jacek.kowalewski@techbud.eu

Tomasz Wójcik
tel. +48 68 470 72 57
tel. kom. 604 520 273
tomasz.wojcik@techbud.eu

Marcin Szyngiel
tel. +48 68 470 72 67
tel. kom. 600 241 201
marcin.szyngiel@techbud.eu

Tomasz Głowacki - Rejon północna Polska i Wielkopolska
tel. kom. 785 400 338
tomasz.glowacki@techbud.eu

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH:
parts@techbud.eu

Krzysztof Borowik - Kierownik Działu Części Zamiennych
części YANMAR,  TEREX, SCHAEFF,
JOHN DEERE, PRM, THWAITES,
pozostałe marki (HONDA, HATZ, KUBOTA, PERKINS itp.)

tel. +48 68 470 72 60
tel. kom. 602 271 308
krzysztof.borowik@techbud.eu

Krzysztof Kałużny 
części YANMAR, TEREX, SCHAEFF,
ATLAS COPCO, HUSQVARNA, THWAITES,
pozostałe marki (HONDA, HATZ, KUBOTA, PERKINS itp.)

tel. +48 68 470 72 58
tel. kom. 604 518 992
krzysztof.kaluzny@techbud.eu

Piotr Kanclerz
części JOHN DEERE, HYUNDAI (dawniej DOOSAN),
KOHLER, ATLAS COPCO, HUSQVARNA,
pozostałe marki (HONDA, HATZ, KUBOTA, PERKINS itp.
)
tel. +48 68 470 72 61
tel. kom. 785 400 918
piotr.kanclerz@techbud.eu

DZIAŁ GWARANCJI
gwarancje@techbud.eu

Ryszard Stański
tel. +48 68 457 00 71
tel. kom. 785 401 222
ryszard.stanski@techbud.eu
 

DZIAŁ SERWISU
serwis@techbud.eu

Robert Kret 
tel. +48 68 470 72 65
tel. kom. 606 144 496
robert.kret@techbud.eu
 

Sebastian Tyliszczak 
tel. +48 68 470 72 64
tel. kom. 692 434 324
sebastian.tyliszczak@techbud.eu
 

Piotr Janczak - Kierownik Działu Serwisu
tel. +48 68 457 00 70
tel. kom. 602 271 202
piotr.janczak@techbud.eu

Marek Piznal - Menedżer Działu Serwisu
tel. +48 68 470 72 68
tel. kom. 785 400 322
marek.piznal@techbud.eu

DZIAŁ SILNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH I MORSKICH
silniki@techbud.eu

Sebastian Mrówczyński - Menedżer Działu Silników
Silniki przemysłowe John Deere, produkty Funk
tel. +48 68 470 72 62
tel. kom. 602 600 079
sebastian.mrowczynski@techbud.eu
 

Łukasz Wielesiuk
Silniki przemysłowe Yanmar i Doosan, produkty Twin Disc / Technodrive
tel. +48 68 470 72 69
tel. kom. 785 400 385
lukasz.wielesiuk@techbud.eu
 

Dawid Warcaba
Silniki morskie John Deere i Doosan, produkty Kohler, PRM, DONG-I
tel. +48 68 470 72 63
tel. kom. 604 519 042
dawid.warcaba@techbud.eu
 

DZIAŁ FAKTUROWANIA
faktury@techbud.eu

Agata Powchowicz
tel. +48 68 470 72 66
tel. kom. 785 400 204
agata.powchowicz@techbud.eu

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
ksiegowosc@techbud.eu

Księgowość / Kadry
tel. +48 68 470 72 55
tel. +48 68 470 72 56

Formularz zgody na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej
- pobierz formularz

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra

Konto bankowe dla transakcji w EUR:
Bank Millennium SA
PL 53 1160 2202 0000 0002 5230 0342

Konto bankowe dla transakcji w PLN:
Bank Millennium SA
12 1160 2202 0000 0002 5230 0304

Kapitał zakładowy: 51.000 zł
KRS: 0000189024
NIP: 929-171-71-89
REGON: 978072309

Możliwość zapłaty kartą.

EU

Firma TECHBUD istniejąca od 30 lat jest generalnym przedstawicielem w Polsce firm Yanmar, John Deere oraz Hyundai-Doosan. Silniki wysokoprężne tych producentów mają zastosowanie w maszynach budowlanych, górniczych, agregatach prądotwórczych, pompowych czy też ciągnikach rolniczych. Nasza firma posiada w pełni wyposażone samochody serwisowe świadczące usługi bezpośrednio u klienta. Pomieszczenia serwisu stacjonarnego zajmują powierzchnię 450 m2, a magazyny powierzchnię 570 m2

dotpay

Facebook LinkedIn Youtube

© 2024 Brodex Radosław Rudziński

Zobacz porównywane produkty